Efektyviausi papildai svorio metimui

Taisyklės, kuriomis būtina vadovautis, nusprendus vartoti papildus lieknėjimui

Atletiškas vyras bei dailių kūno formų moteris nepastebėti neliks niekada: vieni žavėsis, kiti pavydės, o kažkas ims sukti galvą, kur slypi šio grožio paslaptis. Mąstymas, jog tai – motulės gamtos dovana, dažniausiai tėra tinginių pasvarstymas. Aišku, daliai žmonių „maisto neėjimas į kūną“ – genetiškai užprogramuotas, tačiau ir tai turi savo ribas. Nuolatinis sėdėjimas ant sofos apsikabinus bulvių traškučių dubenį, savaime suprantama, padaro savo. Norint turėti gražų kūną, būtinos kompleksinės pastangos: pakankamas fizinis aktyvumas, subalansuota mityba bei tinkami papildai. Būtent papildai lieknėjimui sulaukia daugiausia diskusijų. Vieniems tai prilygsta stebuklui: nieko nedarai, o kilogramai akyse garuoja! Tuo tarpu kiti, sukiodami pirštą prie smilkinio, kategoriškai teigia,  jog lieknėjimui skirti papildai – tik iš naivių, viltį praradusių storulių pasipelnyti bandančių verslininkų apgavystė. Kaip yra iš tikrujų?

Lieknėjimo papildai pritaikyti moterims
Patys geriausi papildai lieknėjimui

Viskas, kas naudojama laiku ir vietoje, atneša teigiamą poveikį. Papildai lieknėjimui – ne išimtis. Toliau pateikiamos pagrindinės taisyklės, kurių reikėtų vadovautis visiems, nusprendusiems leistis kelionėn gražesnio kūno link.

  • Sprendimas lieknėti turėtų būti pagrįstas suvokimu, jog teks visam laikui pakeisti savo gyvenimą. Papildai lieknėjimui tėra priedas prie fizinio krūvio bei taisyklingos mitybos. Pastarieji, priklausomai nuo rūšies, gali būti skirti saldumynų poreikio mažinimui, medžiagų apykaitos greitinimui, riebalinio sluoksnio „deginimo“ bei energijos kiekio sporto metu didinimui ir panašiai. Nėra „stebuklingos“ tabletės, be pastangų atnešančios stulbinamus rezultatus.
  • Maisto papildus, skirtus lieknėjimui, derėtų pirkti ne susiviliojus mažos kainos pasiūlymu ar eiline „eks storulio“ sėkmės istorija. Geriausia konsultuotis su dietologu ar sporto treneriu, galinčiu patarti, kokios medžiagos reikalingos konkrečiu atveju. Nenorintiems papildomų išlaidų arba tiesiog nusprendusiems mažinti svorį savarankiškai, rekomenduojama bent teoriškai susipažinti su kiekvienos medžiagos, įeinančios į lieknėjimo papildų, sudėtį. Tadaa lengviau nuspręsti, ar reikalingi kompleksiniai papildai lieknėjimui ar vienas konkretus preparatas.
  • Negalima pirkti jokių papildų iš neaiškaus tipo, užkalbinusio jus gatvėje ir pasiūliusio įsigyti stebuklingą preparatą už neįtikėtinai žemą kainą! Čia svarbus ne tik faktas, jog kaina atitinka kokybę: neaiškios sudėties maisto papildai gali ne tik neatnešti laukiamo rezultato, bet pakenkti sveikatai. Pasitikėti galima tik sertifikuotą produkciją siūlančiais pardavėjais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *